Чеботар подав у відставку

     274  

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар написав заяву про звільнення

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на прес-службу МВС.

 “У зв’язку із систематичним цькуванням у вигляді замовних публікацій наклепницького характеру в засобах масової інформації;

 у зв’язку з розповсюдженням неправдивої інформації, яка паплюжить не тільки моє ім’я, але й Міністерство внутрішніх справ;

 у зв’язку з тиском на мою сім’ю у вигляді переслідувань, залякувань, погроз та  незаконного стеження за мною і моєю сім’єю, включаючи доньку і навіть чотирирічну внучку,  я прийняв рішення подати у відставку”, – заявив Сергій Чеботар.

 “Я заявляю, що вся моя діяльність на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України – керівника апарату була спрямована на оновлення і очищення кадрового складу міліції, організацію якісно нової, сучасної, чесної і ефективної системи органів внутрішніх справ, припинення і розслідування корупційних схем (починаючи від ЄДАПС і закінчуючи злочинними схемами в ДАІ. Загальна сума розкритих крадіжок на сьогодні досягла мільярда гривень).

 З перших днів агресії Росії я докладав усіх зусиль для підтримки і забезпечення добровільних і спеціальних підрозділів МВС, створених Міністром внутрішніх справ, які прийняли на себе перший удар ворога. Усім відомо, що наші підрозділи з точки зору сили духу і матеріального забезпечення на перших порах єдині були готовими дати опір агресору. Я пишаюся тим, що вніс свою малу лепту в цю роботу.

 Я стверджую, що нічим не заплямив свою честь і готовий надати всі документи і будь-які пояснення щодо інкримінованих мені публічно і не публічно епізодів  як правоохоронним органам, так і журналістам, для об’єктивного, незаангажованого і чесного розслідування.

 Я наполягаю, щоб, не враховуючи мою відставку, органи прокуратури провели ретельне професійне розслідування всіх епізодів корупції, зловживань службовим становищем, перевищень повноажень та інших правопорушень, які були пред’явлені мені в засобах масової інформації.

 Я сподіваюся, що результати розслідування будуть оприлюднені і моє ім’я буде очищено від сфабрикованих звинувачень, а імена замовників і виконавців цього цькування стануть надбанням громадськості.

 Я впевнений, що зможу захистите своє добре ім’я і продовжити роботу на благо українського народу”, – сказав заступник міністра внутрішніх справ.