Завтра стартує Львівська Модель ООН

     483  

1-3 травня у Львові відбудеться Модель ООН, яка збере під своєю егідою 97 делегатів, що представляють 17 регіонів з України

 Модель ООН – освітня гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН, повідомляють у ЛМР.

За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а 2009 року вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

«Знання світової політики важливе для студентів, які вивчають міжнародні відносини, майбутніх лідерів і мислителів в академічних колах, бізнесу, права, медицини, науки і широкого громадянського суспільства і не тільки. Саме тому команда ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» вирішила стимулювати студентів до участі в подібних проектах», –  каже організатор Тарас Репицький.

Захід відбудеться на базі Українського Католицького Університету під егідою представництва ООН в Україні, управління молоді та спорту Львівської Обласної Державної Адміністрації, а також управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Протягом програми, учасникам буде запропоновано послухати лекції від експертів та професіоналів у галузях міжнародного права, дипломатії та публічних відносин.