Vogue оголосив вишиванку трендом сезону

     556  

Всі модниці світу повинні мати у своєму гардеробі новий хіт сезону, що наступає – українську вишиванку або ж одяг з елементами української вишивки, стверджує видання.

 Вишиванка стає модним світовим трендом. Вишиванка стане обов’язковим must-have цього сезону. Про це заявили у модному виданні Vogue, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ivona. Автор статті в американській версії журналу Vogue стверджує, що вплив українців на моду стає все сильнішим. Цим ми повинні бути вдячні колекції Valentino сезону весна 2015. Він вивів на подіум моделей у вбраннях з українським етнічним орнаментом.

Крім того, журналіст зазначила вплив дизайнера Віти Кін на просування тренда Made in Ukraine за кордоном, пишуть patrioty.org.ua.

У своїх колекціях модельєр переплітає традиційні національні мотиви і сучасні технології.

http://www.vogue.com

“В українців є унікальні методи прикрашання одягу вишивкою – це завжди вражало мене, – розповіла Кін виданню. – Я пристосувала цю спадщину з минулого до сучасного контексту, додавши трохи 70-х, коли одяг був більш розслабленим”. Ще одним важливим фактором зростання популярності вишиванки стала й ситуація, в якій перебуває Україна з Росією, стверджує Vogue. Український дизайнер Ксенія Шнайдер прокоментувала моду на вишиванку так: “В даний час бути натхненним українськими традиціями – це тренд. В принтах ми висловлюємо свою думку про ситуацію в Україні, революції і війни”.