УПЦ КП просять добровільно відмовитися від землі в Сімферополі на користь ФСБ

     357  

Про це йдеться у відповідному зверненні глави адміністрації Сімферополя Геннадія Бахарева до архиєпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента (Куща), текст якого мають Крим.Реалії.

Як сказано у зверненні, ФСБ просить під забудову ділянку площею 3 га по вул. Київській в Сімферополі в районі Української школи-гімназії під будівництво житлових будинків. Акт про вибір цієї ділянки вже затверджений главою Криму Сергієм Аксьоновим. 

Тут також вказується на те, що 25 квітня 2013 року Сімферопольська міськрада передала УПЦ КП під будівництво собору 0,4900 га землі в зазначеному місці. 

«Прошу відповідно до Земельного кодексу Російської Федерації поступитися правом користування на земельну ділянку шляхом добровільної відмови від права постійного користування земельною ділянкою, наданою під будівництво собору, з метою надання відповідної земельної ділянки УФСБ Росії по Республіці Крим та місту Севастополю для будівництва багатоквартирних житлових будинків», – сказано в зверненні Бахарева. 

Раніше самопроголошений прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов заявляв, що в Криму не обмежуватимуть права та інтереси жодної з релігійних конфесій. 

Правозахисники при цьому відзначають, що в анексованому Криму під загрозою закриття перебуває саме Українська Православна Церква Київського Патріархату, в якої тут вже забрали кілька храмів.