СБУ порушила справу за фактом розкрадання банками 3,6 млрд грн

     259  

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання власниками та посадовими особами двох українських банків коштів у розмірі 3,6 млрд грн. Про це повідомляє прес-центр СБУ

“Служба безпеки України викрила протиправну схему розкрадання коштів власниками та посадовими особами двох українських комерційних банків. Встановлено, що службові особи цих фінансових установ укладали завідомо збиткові угоди між власними банками і юридичними особами з метою незаконного виведення коштів та доведення банків до неплатоспроможності… Порушено кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Як розповіли в СБУ, зловмисники переводили грошові кошти на рахунки підконтрольних комерційних структур для подальшого привласнення.

“Внаслідок цих протиправних угод в обидва банку введені тимчасові адміністрації, постраждали десятки тисяч вкладників, а Фонд гарантування вкладів завдано шкоди на суму 3,6 мільярда гривень”, – підкреслили у відомстві.