Нємцов хотів оприлюднити докази присутності ЗС РФ на Сході, – Порошенко

     310  

Напередодні вбивства російський опозиціонер Борис Нємцов обіцяв оприлюднити докази участі російських збройних сил у конфлікті на Донбасі.

 Про це повідомив президент Петро Порошенко під час перебування у Вінниці 28 лютого, передає theinsider.ua

“Декілька тижнів тому я мав із ним розмову, як будувати стосунки між Україною і Росією. Таким чином, як ми хотіли б їх бачити. Борис задекларував, що має оприлюднити переконливі докази участі російських Збройних сил в Україні. Хтось дуже цього боявся. Борис не боявся, кати боялися. Вони його вбили”, – сказав президент. Про це ж раніше заявляла російська журналістка Ксенія Собчак.

За його словами, Нємцов був великим другом України і великим патріотом Росії. Людиною, яка як міст пов’язувала наші держави, вибудовувала ті стосунки між Україною і Росією, які хотіли б бачити українці.Порошенко зазначив, що Нємцов є символом росіянина, який щиро і з повагою ставився до України, людиною, яка боролась і віддавала все можливе для того, щоб захистити свободу у своїй державі.

“1 березня він мав виходити на марш на чолі багатотисячного мітингу, щоб продемонструвати, що є інша Росія, яка любить Україну, поважає права людини, для якої свобода – не пустий звук. І заради свободи і демократії він був готовий віддати своє життя”, – наголосив глава держави.