Кількість пасажирів львівського летовища зменшилася на 15%

     333  

При загальному показнику падіння пасажиропотоку в авіаційній галузі України на 28%, кількість пасажирів львівського летовища зменшилася на 15% у 2014 році.
Про це «Газету» повідомили у ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

За операційними даними, 2014 рік МА «Львів» закінчив з показниками зростання чистого прибутку на 60% по відношенню до 2013 року. Якщо порівнювати з плановими показниками 2014 року, то показник чистого прибутку на 68% перевищив очікуваний. Цього досягнули за рахунок реалізації низки комерційних проектів, підвищенню ефективності в сфері закупівель, оптимізації витрат, в тому числі викриттю корупційних схем та крадіжок пального.

«2014 став для МА «Львів» роком реалізації давно очікуваних проектів, таких як введення в експлуатацію паркувальної зони, офісних приміщень для авіакомпаній, сучасного конференц-залу, встановлення касових приміщень у терміналі, відкриття сучасної камери зберігання багажу та інше. Варто відзначити, що дані проекти не знаходили свого втілення протягом майже двох років», – повідомив В’ячеслав Чеглатонєв, виконавчий директор аеропорту.

Пасажиропотік львівського летовища у 2014 році склав 585,2 тис. осіб, з них – 479,6 тис. пасажирів скористалися міжнародними та 105,6 тис. – внутрішніми напрямками. Торік Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького було обслуговано 7708 рейсів, з яких 5638 – міжнародні і 2070 – в межах України.

Нагадаємо, що Wizz Air може покинути Україну, нині Компанія літає зі Львова у Венецію, Мілан та Неаполь.