Петро Порошенко зустрінеться з Меркель у Мюнхені 6-8 лютого

     285  

Петро Порошенко та канцлер Німеччини Ангела Меркель домовились про зустріч у Мюнхені 6-8 лютого під час безпекової конференції, повідомляє прес-служба глави держави

“Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Президент України подякував Ангелі Меркель за консолідуючу роль Німеччини та її уряду в підтримці України з боку Євросоюзу, що відображено у висновках Ради ЄС від 29 січня 2015 року”, йдеться в повідомленні.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та шляхи досягнення мирного врегулювання. Петро Порошенко та Ангела Меркель висловилися за проведення Тристоронньої контактної групи найближчим часом для оголошення негайного двостороннього припинення вогню, відведення важкої техніки і військ, а також виходу на лінію розмежування. Президент України також наголосив на важливості негайного звільнення усіх заручників, включно з Надією Савченко. У разі досягнення прогресу співрозмовники висловилися за продовження діалогу в Нормандському форматі.

“Петро Порошенко та Ангела Меркель домовилися провести спільну зустріч під час безпекової конференції, яка відбудеться в Мюнхені 6-8 лютого цього року, з метою тісної координації подальших кроків”.