Військові сапери встановили мінний заслон поблизу Маріуполя

     301  

Військові сапери біля Маріуполя успішно відпрацювали завдання з протидії висадки десанту з моря

На узбережжі Азовського моря учасники АТО з числа військовослужбовців інженерних військ Збройних сил України успішно відпрацювали завдання з протидії висадки десанту противника та захисту берегової лінії біля важливого об’єкта. Про це повідомили в прес-центрі АТО.

Під час виконання навчально-бойової роботи військові сапери у складі двох рухомих загонів загородження встановили десятки протидесантних мін ПДМ-1М уздовж ділянки узбережжя. При цьому українські воїни виходили в море на плаваючих транспортерах типу ПТС-2 за складних погодних умов: сильного вітру та шторму в 2-4 бали.

– Це не перше заняття військових саперів на морі. Щоразу ми вдосконалюємо свої навички та постійно ускладнюємо завдання. Так, цього разу мої підлеглі водою, а не сушею дісталися визначеного району, провели інженерну розвідку підходів до моря, проаналізували характер дна та практично поставили мінний заслон. Загальну оцінку підрозділу визначаю як «відмінно», – пояснив командир підрозділу інженерних військ.

Після відпрацювання завдань на Азовському морі військовослужбовці встановили невибухові загородження на узбережжі та виконали інші вправи за командою командирів рухомих загонів.

За словами керівництва сектору, нині в інженерному сенсі посилено захист територій біля усіх стратегічно важливих об’єктів і відпрацьовано чіткий алгоритм дій із протидії терористичним актам у регіоні.