Важка перемога львівських гандболісток

268

У Львові завершилися ігри другого туру першості України з гандболу серед жіночих команд у Суперлізі

В останньому своєму матчі «Галичанка» зустрічалася з чемпіонами країни ужгородськими «Карпатами». Ця гра мала дуже принциповий характер, адже львів’янки мріють здобути золоті медалі. У першій половині матчу лідерство захопили гандболістки із Закарпаття, а господарки весь час наздоганяли гостей. У завершальні хвилини тайму їм вдалося скоротити розрив до одного м’яча – 8:9. Із таким рахунком на користь гостей команди пішли на відпочинок. Другий тайм минув у обопільних атаках і гострій боротьбі. Хоча моментами галичанки демонстрували гандбол високого класу, все ж їм бракувало точності та везіння в завершенні стрімких контратак. Якби вони використали свої моменти хоча б на п’ятдесят відсотків, рахунок був би розгромним. Зрештою, тільки наприкінці поєдинку «Галичанка» зуміла реалізувати свою ігрову перевагу, здобувши таку важливу перемогу з перевагою у два голи – 25:23.