У Рівному Дід Мороз і Снігуронька привітали дітей військовослужбовців і працівників ЗСУ

     279  

Дід Мороз і Снігуронька з військової частини привітали з Новим роком більш ніж 200 дітей військовослужбовців і працівників Збройних сил України у Рівненському гарнізоні

Протягом двох днів новорічні гості тішили діток подарунками, а ті у відповідь розказували віршики, співали пісеньки й танцювали біля домашніх лісових красунь. Роль Діда Мороза та Снігуроньки виконали офіцер батальйону охорони й обслуговування майор Сергій Ілюшин і працівник Збройних сил України 55 окремої бригади зв’язку Катерина Космачук. Подарунки передовсім вручили тим діткам, чиї батьки зараз виконують завдання антитерористичної операції, отримали поранення або загинули під час виконання службових обов’язків на сході України.

– Обов’язком батьків є подарувати дітям казку. Зважаючи на специфіку служби у Збройних силах України, у більшості з нас немає зараз такої можливості, адже частина батьків у АТО, інші поїдуть на заміну бойових товаришів уже 3 січня, – зазначив майор Сергій Ілюшин.

– Ми зробимо все, щоб свято прийшло у кожен дім, а діти захисників Вітчизни не почувалися обділеними увагою, – додав офіцер.

Окрім цього, для дітей військовослужбовців і працівників Збройних сил України заплановано новорічні ранки з концертними програмами та подарунками. Для якісної організації і проведення дозвілля військовослужбовців та членів їх сімей під час святкування Нового року у військових частинах, військових комісаріатах оперативного командування сплановано комплекс заходів для офіцерів, сержантів, військовослужбовців військової служби за контрактом, особового складу строкової військової служби, а також військовослужбовців призваних по мобілізації.

Командування військових частин привітає зі святом кожного військовослужбовця, який перебуває на чергуванні, на варті чи у військово-медичному закладі, на реабілітації після отриманих поранень.

Прес-центр управління оперативного командування «Північ»