На Яворівському полігоні виробники продемонстрували президенту й міністру оборони свою продукцію для війська

     416  

Окрім вручення техніки, вчора на Яворівському полігоні відбулася незвична для оборонного відомства «презентація»: майже 100 представників різноманітних виробництв – від маленьких «кустарних» цехів і до великих підприємств – отримали змогу представити свою продукцію

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook відомий волонтер Юрій Бірюков. «У рамках 5 днів Віталій Жданов зробив немислимий обсяг робіт, за що йому гігантське дякую! Було знайдено і привезено кілька десятків виробників: від виробництва касок і бронежилетів до винахідників вічних двигунів (ну, не обійшлося)», – зауважив він.

І додав: «Ми показали і міністру, і президенту – в нас не один виробник бронежилетів, у нас не один виробник взуття… Дані чіткі доручення усім відповідальним. І головне – з 2015 року ТУ та документація, нові норми забезпечення – передають нашій команді. Саме тому Konstantin Lesnik з усіма знайомився, саме для цього всіх виробників записували».

Як зауважив Ю. Бірюков, 2015 рік буде складним, але й дуже важливим. Волонтер чесно попередив усіх виробників про те, що принципи роботи мають бути прозорими, а хабарі і відкати не пройдуть. «Нас в принципі не цікавлять хабарі і відкати. Просто не пробуйте, гірше буде. У нас в принципі немає «своїх» чи «лобійованих» фірм. Усі проходитимуть жорстку перевірку, й усі постачальники будуть проходити жорстку перевірку. У тому числі – й на поліграфі… Для нас в принципі не важливо – вітчизняний чи імпортний. Для нас важлива якість. Ми не купуватимемо рідне гімно тільки тому, що воно рідне. Хоча і будемо всіляко допомагати нашим, а десь – заводити існуюче виробництво у власне підпорядкування або створювати власні нові підприємства», – резюмував Ю. Бірюков. 

Нагадаємо, вчора президент України Петро Порошенко у Львові представляв нового голову ЛОДА Олега Синютку, а також вручав нову техніку бійцям на Яворівському полігоні.