Доріжки скверу між вул. Лінкольна – Липинського виклали вишиванкою

     267  

Шевченківська районна адміністрація спільно з ТзОВ «ЛЕВ» здійснила благоустрій території з влаштуванням скверу на вул. Лінкольна – Липинського та відпочинкову зону для мешканців прилеглих будинків. У сквері облаштовано дитячий майданчик, тротуарні доріжки, освітлення та квітники, встановлено лавочки. Доріжки у сквері викладено у вигляді вишиванки, інформує прес-служба ЛМР

“Враховуючи численні звернення мешканців мікрорайону щодо неналежного благоустрою прилеглої території русла р. Полтва, спільно з ТзОВ «ЛЕВ» ми вирішили облаштувати тут сквер та відпочинкову зону” – Олександр Удовенко, голова Шевченківської райадміністрації.

За його словами, земельну ділянку під сквер виділило місто. На сьогодні ТзОВ «ЛЕВ» спланувало територію скверу, влаштувало доріжки, лавочки, освітлення на загальну суму 700 тис. грн. Натомість, за кошти міського бюджету і на замовлення райадміністрації підрядна організація ТзОВ «Європейський парк» влаштувала дитячий майданчик на території скверу, вартістю 95 тис. грн.

Для завершення запланованих робіт з благоустрою скверу необхідно ще близько 300 тис грн.