У КНУБА відкрили Меморіал загиблому студенту – герою Небесної сотні

     404  

Міністр освіти і науки Сергій Квіт взяв участь у відкритті Меморіалу герою Небесної сотні, студентові КНУБА Олесандру Плеханову

Сьогодні, 28 листопада, в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася церемонія відкриття Меморіалу герою Небесної сотні, студенту архітектурного факультету Олександру Плеханову. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Захід розпочався хвилиною мовчання. Студентські колективи виконали віршовані композиції, присвячені річниці Євромайдану, а також музичні номери «Пливе кача» та «Повертайтесь живими».

Звертаючись до присутніх, мати героя-студента Плеханова Інна Олександрівна подякувала усім, хто допомагав та сприяв відкриттю меморіалу її сину, всім, хто шанує загиблих героїв: «Я хочу всім нам побажати довшої пам’яті. Адже вони живі доти, поки ми їх пам’ятаємо …»

У заході взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Квіт, заступник міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України Анатолій Беркута, Голова Державної служби інтелектуальної власності України Алла Жарінова, Голова Солом’янської районної державної адміністрації у місті Києві Максим Шкуро, ректор КНУБА Петро Куліков, представники громадськості та ЗМІ.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт зазначив, що сповнений гордістю за співвітчизника-героя та висловив співчуття матері загиблого студента Олександра Плеханова.