На Одещині затримали диверсанта

     298  

Служба безпеки України затримала громадянина України, який намагався створити підпільну диверсійну мережу в Одеській області, – повідомили в прес-центрі СБУ

23-річний мешканець Одещини брав участь у заворушеннях 2 травня цього року в Одесі, які призвели до загибелі людей. Після цього зловмисник переховувався на тимчасово анексованій території АР Крим. Через свої зв’язки з терористами зловмисник виїхав до м. Ростов-на-Дону Російської Федерації, де пройшов спецпідготовку в таборі для найманців. Під керівництвом російських інструкторів він опанував ази ведення бою, вогневу підготовку, керування військовою технікою та отримав навички диверсійної діяльності.

Зі слів затриманого, на виконання вказівки своїх кураторів-бойовиків він брав участь у збройному протистоянні силам АТО на боці терористичної організації «ЛНР».

Після повернення до Одеського регіону зловмисник розпочав підпільну діяльність – добирав найманців для участі у терористичній діяльності на Донбасі, а також для вчинення терактів в Одеській області.
Співробітники СБУ затримали поплічника терористів в Одесі. Під час обшуків його помешкання виявлено символіку терористичних організацій, холодну зброю та металевий щит, незаконно відібраний у працівників міліції в травні.

Громадянину України оголошено про підозру за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України.