Міністр культури: Пожежа в “Жовтні” – спроба рейдерського захоплення

     301  

Міністр культури України Євген Нищук вважає, що пожежу в кінотеатрі “Жовтень” необхідно розцінювати як спробу рейдерського захоплення

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

“Нещодавно вже в якості міністра я спілкувався з директором кінотеатру пані Горделадзе. Однозначно, я розглядаю це як рейдерську спробу захоплення цього не просто приміщення, цієї ласої землі”, – заявив Нищук.

За словами міністра, проблеми довкола кінотеатру “давно вже точаться”.

“Я думаю, що в цьому руслі зараз культурна спільнота має бути солідарна в тому плані, щоб (вимагати від місцевої влади) принципово відбудувати та відновити цей кінотеатр та зберегти всю діяльність, яку вони там проводили”, – зазначив міністр.

Як було повідомлено, пожежа в кінотеатрі “Жовтень” спалахнула 29 жовтня о 21:40, її вдалося ліквідувати майже через чотири години. Пожежа знищила дах будівлі кінотеатру на площі 300 кв. м. Жертв і постраждалих немає. Причини пожежі та розміри збитків встановлюють.

За інформацією ДСНС, пожежники виявили три вогнища займання, всі вони були на даху.

Водночас, за інформацією очевидців, причиною займання стала димова шашка, яку кинули невідомі в одному з кінозалів під час показу фільму на кінофестивалі “Молодість”.

Міліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, вибуху).

tvi.ua