Прокурору Дніпропетровщини надягли на голову сміттєвий кошик

     349  

Активісти, увірвавшись у вівторок, 30 вересня, до будівлі прокуратури Дніпропетровської області, піддали обласного прокурора Романа Федика “сміттєвій” люстрації

Активісти прийшли до будівлі облпрокуратури з вимогою відставки прокурора Федика і його заступників.

Представників громадськості в будівлю не пускали, однак натовп виламав двері, проігнорувавши міліцейський пост. У кабінеті прокурора активісти зірвали з лацкана піджака Федика значок “Українська прокуратура” і кілька разів ударили його в обличчя. Після цього йому на голову висипали вміст урни для паперів.

Голова люстраційного комітету Дніпропетровська Таміла Ульянова висунула прокурору ультиматум: впродовж 24 годин написати заяву про відставку і покинути кабінет. “Наступного разу ми не зможемо зупинити невдоволення людей”, – сказала вона.

Федика призначив на посаду колишній генеральний прокурор Олег Махніцький, не узгодивши його кандидатуру з губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським.

Представники обласної адміністрації раніше виступали з різкою критикою дій прокурора. Зокрема, заступник губернатора Святослав Олійник звинувачував Федика в тому, що він покриває злочини, пов’язані з обігом наркотиків.

tvi.ua