Великі платники перерахували до держбюджету 1,3 млн. грн. військового збору

     489  

Протягом серпня підприємства, які перебувають на обліку у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м.Львові МГУ Міндоходів, сплатили понад 1,3 млн. гривень військового збору

«Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, спрямовуються на фінансування потреб оборони України, тому своєчасна та повна сплата цього збору є надзвичайно важливою для  посилення обороноздатності нашої країни», – зауважив начальник інспекції Олександр Юристовський.

Як повідомляли раніше, загальнодержавний військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року відповідно до Закону України від 31.07.2014 року № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України». 

Збір стягують у розмірі 1,5 відсотка з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховують (виплачують, надають) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. 

Оскільки Закон набрав чинності з 03.08.2014 року, з доходів, що були нараховані до 3 серпня, але виплачені після цього терміну, військового збору не стягують. 

Рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету відкрито за кодом класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір». З реквізитами рахунків можна ознайомитись на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в розділі «Бюджетні рахунки». 

Інформаційно-комунікаційний відділ СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів