«Кредобанк» розпочинає випуск платіжних карт у польських злотих

     3775  

З вересня «Кредобанк» уперше в Україні розпочав емісію платіжних карт у польських злотих для фізичних осіб

Пропозиція включає швидке відкриття картки, найнижчий тариф за видачу готівки у банкоматах PKO Bank Polski на території Польщі та можливість пільгових і швидких переказів на картку з Польщі.

Відкриваючи рахунок, у рамках пропозиції клієнт безкоштовно отримує платіжну карту MasterCard Debit Unembossed Instant, якою можна користуватися вже через кілька хвилин після видачі. Тариф за видачу готівки в банкоматах PKO Bank Polski в Польщі становить 2,5 злотого за операцію незалежно від суми. Вартість відкриття рахунка – 10 гривень, її не стягують у разі відкриття картки вищого класу в рамках чинних пакетних пропозицій для фізичних осіб. На рахунок у злотих можна переказувати кошти з Польщі за зниженим тарифом – при відправленні переказу у відділеннях банку PKO Bank Polski S.A. його вартість становитиме від 10 злотих. Усі клієнти, які скористаються пропозицією, мають змогу підключити систему інтернет-банкінгу «КредоДайрект» і користуватися SMS-інформуванням про рух коштів на рахунку, а також замовити за зниженою вартістю медичне страхування для тих, хто подорожує за кордон, і страхування ризиків неотримання візи. 

«Банківська картка в польських злотих, яку «Кредобанк» випускає першим в Україні, є зручним, безпечним і доступним засобом розрахунків і для клієнтів, які вперше збираються у поїздку до Польщі, і для тих, хто вже має тісні зв’язки з цією країною, – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ «Кредобанк» Орися Юзвишин. – Цією карткою ми відкриваємо для наших клієнтів мережу найбільшого банку Польщі та стратегічного інвестора «Кредобанку» – PKO Bank Polski, у якій можна як робити швидкі й недорогі перекази в Україну, так і доступно отримувати кошти в Польщі. Сподіваємося, що наш новий продукт особливо стане в пригоді українським студентам, адже все більше з них вступають до польських навчальних закладів і потребують батьківської підтримки».

Довідка. ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з трьох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2013 році «Кредобанк» увійшов до ТОП-3 найкращих регіональних банків України за версією тижневика «Контракти», а також до топ-20 найнадійніших банків України в рейтингу журналу «Кореспондент» та до першої двадцятки «найелектронніших» банків України за версією «Інвестгазети». У червні «Кредобанк» посів четверте місце у рейтингу надійності депозитів українських банків від агентства «Стандарт-рейтинг», яке раніше підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, оновило короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 та підтвердило кредитний рейтинг банку за національною шкалою на рівні uaAA. 

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»