Жириновський: Росія повинна захопити Казахстан

     285  

Лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що Росія повинна захопити Казахстан, тому що там “культивують русофобські настрої”

Про це політик сказав в інтерв’ю “Ехо Москви”. “У всіх нових підручниках в Казахстані – скрізь антиросійські настрої. Хоча Росія Казахстан не завойовувала, а прийшла на допомогу, бо казахів вирізали джунгари. І російська армія вигнала джунгарів в Китай – ось там вони сидять”, – розповів Жириновський. “Казахські улуси звернулися до російського царя, благали, в ногах валялися: “Врятуйте нас, казахів, а то всіх виріжуть джунгари”. Російський цар направив армію, звільнив Північний Казахстан”, – сказав політик.

За його словами, у Казахстані багато міст з російськими назвами: Семиріччя. Усть-Кам’яногорськ, Артем’ївск, Семипалатинськ. Але, сказав Жириновський, з претензіями до Казахстану доведеться почекати. “Поки що почекаємо. Давайте з Україною розберемося. Казахстан член Митного союзу”, – заявив він. Як повідомляв УНІАН, у п’ятницю Путін заявив, що президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв “створив державу на території, на якій держави не було ніколи”

unian.ua