ГПУ закрила справу проти Добкіна за звинуваченням у сепаратизмі

     376  

Генеральна прокуратура України закрила за відсутністю складу злочину кримінальне провадження проти колишнього голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, якого звинувачували в посяганні на територіальну цілісність України

Копія постанови відомства про закриття кримінального провадження розміщена в «Твіттері» Добкіна. Згідно з документом, відкрите 27 лютого проти Добкіна кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) постановою від 20 серпня закрито «за відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення».

Як повідомляв УНІАН, Добкіна затримали в Києві 10 березня. Слідчі Генпрокуратури пред’явили йому повідомлення про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність України).

12 березня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід Добкіну у вигляді домашнього арешту. 3 квітня Печерський суд змінив Добкіну запобіжний захід з домашнього арешту на особисте зобов’язання.

unian.ua