Виборчу кампанію скоротять із 60 до 45 днів

     280  

Про це домовилися сьогодні Петро Порошенко, Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк та голови депутатських фракцій і груп на нараді після завершення засідання парламенту

За інформацією О.Турчинова, під час наради йшлося про проведення дострокових парламентських виборів у 2014 році. З огляду на прийняття парламентом закону про внесення змін до Державного бюджету на цей рік і суттєве скорочення бюджетних видатків, учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності здешевлення виборчих процедур і зменшення у зв’язку з цим терміну проведення виборчої кампанії з 60 до 45 днів.

Окрім того, було досягнуто домовленості щодо підготовки узгодженого проекту змін до виборчого закону. Домовилися також про проведення консультацій з приводу запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими виборчими списками, відновлення виборчих блоків як суб’єктів виборчого процесу та щодо інших виборчих процедур.

Зустріч Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова та прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з головами депутатських фракцій і груп відбулася сьогодні після завершення пленарного засідання ВРУ.