Священики Львівської єпархії УПЦ передали військовим бронежилети 5-го рівня захисту

     220  

30 липня з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, священики єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Роман Стеценко та капелан священик Дмитро Бадира передали бронежилети п’ятого рівня захисту військовій частині № 3002 міста Львова Нацгвардії України

Священиків зустрів заступник командира частини з виховної роботи полковник Задворний Олександр Іванович. Під час зустрічі військові розповіли новини зі сходу та поділилися своїми прогнозами і спостереженнями. Отці запевнили військових у своїй молитовній підтримці та побажали, аби всі солдат, під покровом Пресвятої Богородиці цілі й неушкоджені повернулися до частини і рідних домівок.

Останнім часом Львівська єпархія постійно збирає кошти для придбання бронежилетів, надання гуманітарної допомоги мирному населенню сходу України та пораненим військовим, що проходять реабілітацію у Львівському шпиталі. Всі військові, які є парафіянами Львівської єпархії, вже отримали бронежилети з рук парафіяльних священиків через своїх батьків і рідних.