На хабарі у Львові затримали члена приймальної комісії технікуму

     287  

Львівські правоохоронці викрили члена приймальної комісії одного з технікумів на одержанні неправомірної вигоди, – повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області викрили члена приймальної комісії одного з технікумів міста на одержанні неправомірної вигоди.

Зловмисницю викрили на «гарячому» під час одержання нею неправомірної вигоди у розмірі 3 тисячі гривень, яку вона вимагала від абітурієнта за сприяння у зарахуванні у навчальний заклад.

Правоохоронці скерували матеріали кримінального провадження до суду за ознаками правопорушення передбачуваного за ч.1 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу  від  однієї  тисячі  до  тисячі  п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від  трьох  до  шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.