Депутати Львівської облради пропонують скерувати гроші з обласних програм у зону АТО

     242  

Депутатська комісія Львівської обласної ради з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради рекомендуватиме скерувати 250 тисяч гривень з програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму в зону проведення АТО

Про це сьогодні, 31 липня, повідомила під час засідання голова комісії, депутат Львівської обласної ради від партії УДАР Оксана Юринець.

Коментуючи цю пропозицію, ударівка зазначила: «Звичайно, боротися з алкоголізмом потрібно, адже це страшне соціальне явище. Однак сьогодні доля України вирішується на Сході. І вирішують її наші солдати, звичайні хлопці, в тому числі й зі Львівщини, які дуже довгий час перебувають у нелюдських умовах. Те, що вони пережили за кілька тижнів, будучи відрізаними від основних сил, переживаючи щоночі бомбардування, – навіть важко уявити. І хоча вони героїчно тримаються, однак ми мусимо подбати, щоб пережите не відбилося на їхньому психічному здоров’ї. Відтак вважаю, що ці кошти було б доцільніше використати, допомагаючи військовикам.

Зрештою, депутати мають зайняти державницьку позицію – усі витрати, які безпосередньо не стосуються життєдіяльності області, мають бути скасовані. Всі зекономлені кошти скеровані на потреби нашої армії. Сьогодні наше майбутнє вирішують бійці 24-ї Яворівської Залізної дивізії, десантники 80-ї аеромобільної бригади, прикордонники, які теж перебувають на Сході. І нашим завданням є зробити все для того, щоб їх максимально підтримати. Витрачання ж коштів на будь-які інші речі в умовах війни є недоречним і навіть шкідливим».

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»