У Криму зник ще один проукраїнський активіст

     293  

Слідом за Леонідом Коржем і Тимуром Шаймардановым у п’ятницю, 30 травня, ввечері в Сімферополі пропав ще один кримський активіст 33-річний Сейран Зинединов.

 Про це повідомила дружина зниклого.

 
За словами дівчини, в останні дні її чоловік займався пошуками зниклого Тимура Шаймарданова, з яким він був знайомий, передає Крым.Реалии.
 
«Вони познайомилися з Тимуром навесні, коли в Криму почалися всі ці події. Він був активістом, разом з хлопцями, вони чергували під українськими військовими частинами, возили їм продукти та сигарети », – розповідає дружина Ленара.
 
За словами дружини зниклого, Сейран ввечері повинен був зустрітися з родичами Тимура, щоб розповісти їм, як йдуть пошуки. Після зустрічі з ними, через кілька хвилин, зв’язок з Сейраном обірвалася, і ніхто не бачив, як і куди пропав чоловік.
 
«Такого ніколи не було, щоб чоловік не повернувся. З учорашнього вечора у нього відключений телефон. Я знала, куди він йшов і до кого. Зустріч повинна була тривати кілька хвилин – це було недалеко від нашого будинку, на перехресті біля селища Строганівка і вулиці Луговій».
 
За словами родичів Тимура Шаймарданова, ввечері близько 20:00 вони зустрілися з Сейраном, поговорили про хід пошукових робіт і, через деякий час, поїхали.
 
«Ми з ним зустрілися, поговорили. Зустріч тривала буквально декілька хвилин, і ми поїхали додому. Через 20 хвилин, нам зателефонувала дружина Сейрана і сказала, що він до цих пір не повернувся із зустрічі, і з ним немає зв’язку. Після цього і до цих пір на зв’язок він не виходив», – повідомив один з близьких родичів Тимура, який побажав не називати свого імені.
 
Нагадаємо, на початку тижня пропали відразу два проукраїнських активіста – Леонід Корж і Тимур Шаймарданов. Обидва вийшли з будинку по особистим справам і досі не повернулися. Їх зникнення родичі і друзі пов’язують з активною проукраїнською позицією, а також з тим, що вони виступали проти анексії Криму.
 
unian.ua