Сепаратисти захопили мерію Алчевська

 |    329  

На думку експертів це роблять для проведення незаконного референдуму

Близько 30 проросійських активістів сьогодні зайшли у будівлю Алчевської міськради, що на Луганщині. Вони зняли прапор України, а замість нього почепили прапор Алчевська. Про це у коментарі Радіо Свобода повідомив голова обласного відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков. За його словами, ці люди були без зброї, поводилися не агресивно.
 
«В Алчевську проходило все достатньо мирно. Вони провели переговори з мером. При чому мера вони не відсторонили від обов’язків. Зараз вони перебувають у будівлі. Ці люди уживаються разом з керівництвом міста», – повідомив Олексій Свєтіков.

Він також додав, що сьогодні в багатьох містах області є спроби захоплення мерій. На думку Свєтікова, це робиться «у рамках підготовки до референдуму 11 травня», про що оголосили сепаратисти. При цьому Олексій Свєтіков наголошує, що цей референдум незаконний. Як повідомлялось раніше, на референдум мають винести лише одне питання: “Чи підтримуєте ви акт про проголошення державної самостійності Донецької народної республіки?”