Львів’ян запрошують допомогти обрати переможців конкурсу «Мій улюблений Львів»

     309  

Голосування триває до 2 травня

Львів’ян запрошують обрати переможців конкурсу «Мій улюблений Львів». Сьогодні в соціальній мережі Facebook на сторінці управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР стартувало голосування за дитячі малюнки про Львів, інформує прес-служба ЛМР.
Віддати свій голос за малюнок, який вам сподобався, можна тут.

В конкурсі представлено 18 творчих робіт, виконаних вихованцями Дитячих клубів з кожного району. Номінантами стануть малюнки, які наберуть найбільшу кількість лайків. Голосування триватиме до кінця доби 2 травня. Серед юних художників переможці визначатимуться в двох вікових категоріях: 8-9 та 10-12 років.

«Після великодніх свят в Дитячих клубах Львова розпочалася тематика рідного міста. Зокрема, на заняттях художніх гуртків дітвора малювала те, що є улюбленим в рідному місті. Потім в кожному районі визначили по 3 малюнки, які й передали на конкурс. Тепер черга львів’ян оцінювати дитячу творчість», – зазначила Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова від міського управління молоді, сім’ї та спорту.

На конкурс «Мій улюблений Львів» свої роботи подали вихованці Дитячих клубів Львова віком 8-12 років. Нагородження переможців конкурсу «Мій улюблений Львів» відбудеться 3 травня о 15.45 год. на сцені біля пам’ятника Адаму Міцкевичу.