Прес-секретар Правого сектора заплутався в власних словах

     317  

До стрілянини на Майдані Незалежності біля ресторану “Мафія” все таки причетні представники “Правого сектору”

“Сьогодні увечері, 31 березня 2014 року поблизу Європейської площі в Києві стався прикрий інцидент за участю представників “Самооборони Майдану” та “Правого сектора”. Непорозуміння, що виникли на побутовому ґрунті, вилилися у конфлікт із застосуванням вогнепальної зброї. В результаті стрілянини не обійшлося без потерпілих. На місці події одразу з’явилися працівники міліції. Учасник конфлікту з боку “Правого сектора” добровільно, не протидіючи правоохоронцям, відбув з ними до райвідділу для встановлення обставин події”,- сказано у повідомленні.
 
“Правий сектор” виступає за об’єктивне, неупереджене розслідування цього інциденту та не втручатиметься у слідство, хоча і спостерігатиме за його ходом. Ми зацікавлені у встановленні істини, тому не поспішаємо з виправданнями. Проте ми обіцяємо, що обов’язково зробимо з цієї події внутрішні дисциплінарні висновки”, – йдеться у повідомленні політради “Правого сектора”.
 
Як раніше писала “Газета” , прес-секретар “Правого сектора” Артем Скоропадський категорично заперечував присутність представників “Правого сектора” на місці стрілянини.
 
“Ніякого “Правого сектора” там не було. Ми ніяку стрілянину там не вчиняли”, – зазначив А.Скоропадський.