У Криму священики УПЦ МП описували майно УПЦ КП

 |    68  

Для кращої роботи священики Московського патріархату на інвентаризацію майна, яке належить представникам Київського патріархату, взяли з собою озброєних активістів

Про це в ефірі «5 каналу» розповів архієпископ Кримський Климент.

«Нещодавно був випадок, коли священик Московського патріархату з Севастополя разом з озброєними активістами приїхав у село Перевальне і почав цікавитись інформацією щодо документації, почали робити опис нашого майна», – зазначив він.

«І попередили: щойно українські військові покинуть Перевальне, ця церква, на території військової частини, належатиме Московському патріархату», – повідомив архієпископ Климент.

Раніше Держдума Росії заявляла, що «своїми рішеннями і діями сприятиме соціально-економічному розвитку Республіки Крим та стабільності на цій території в перехідний період».

«Державна дума сприятиме забезпеченню безпеки всіх осіб, що перебувають на території Республіки Крим, незалежно від громадянства, національності, мовної та релігійної належності, дотриманню їхніх законних прав і свобод», – було зазначено в документі, який внесли депутати всіх чотирьох фракцій російського парламенту.

newsru.ua