Прикордонники в Криму «відвоювали» свої штаби

     190  

Штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону не захоплені, – повідомила в Держприкордонслужбі України

«Незважаючи на дуже гостре протистояння в Сімферополі з російським спецназом, прикордонники не втратили управління підрозділами охорони державного кордону в Криму та продовжують виконувати завдання з охорони державного кордону, забезпечують пропуск громадян через пункти пропуску», – зазначено на сайті Держприкордонслужби України.

«Сьогодні спецпідрозділи Росії за участі офіцерського складу та генералів ФСБ РФ здійснили спробу силового захоплення штабу Сімферопольського загону та адміністративної будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління. Операція російськими військовими була ретельно спланована, було завчасно виведено з ладу системи управління та зв’язку, для прикриття залучили снайперів. Під час штурму нападники виламали двері, частково знищили автоматизовані робочі місця та вимкнули зв’язок.

Прикордонники загону стримали нападників та не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій. Наразі в регіональному управлінні та загоні продовжується силове протистояння.

Фахівці російського спецназу здійснюють психологічний тиск на прикордонників та в ультимативній формі вимагають підпорядкуватися новому керівництву АР Крим», – додали в Державній прикордонній службі України.