Львівські міндоходівці зустрілися з представниками бізнес-еліти

     233  

Органи Міндоходів були, залишаються і завжди будуть для платників податків відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером, – запевнив начальник Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів Олександр Юристовський під час зустрічі з представниками великого бізнесу, яка відбулася 7 лютого у приміщенні інспекції

«Переконаний, що завдяки правильно скоординованій роботі та новаціям у податковому супроводі ми знайшли порозуміння з платниками. Однак, в податковій і митній сфері залишається ще чимало проблемних питань, які хвилюють платників податків і потребують вирішення. Тому для нас важливо знати потреби бізнесу та удосконалювати нашу роботу залежно від очікувань платників» – зазначив Олександр Володимирович.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання, що виникають під час ведення великими підприємствами господарської діяльності. Зокрема, розглянуто питання, які вимагають законодавчого врегулювання та пропозиції щодо їх вирішення.

Представник Львівської митниці Міндоходів Ігор Левус повідомив великим платникам, що з метою спрощення процедур митного оформлення Міністерство працює над запровадженням інституту уповноваженого економічного оператора, удосконаленням процедури визначення митної вартості.

За словами заступника начальника інспекції – начальника головного оперативного відділу Миколи Цуняка на даний час в органах Міндоходів успішно функціонує ризикоорієнтований моніторинг тіньової економіки, що дає можливість не втручатися в діяльність сумлінних платників. 

Олександр Юристовський запевнив присутніх, що на сьогодні Міністерство у повному обсязі продовжує виконувати  свої  функції із  забезпечення реалізації державної податкової та митної політики. Ми налаштовані на активну роботу з інвесторами, бізнесом, адже наш взаємний інтерес полягає у стабільності економічної ситуації та пошуку нових можливостей для розвитку бізнес-середовища, активізації зовнішньої торгівлі. 

Інформаційно-комунікаційний відділ СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів