У Львові на Різдво знову запрацює велика «Пампухова хата»

     320  

Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – всі ці види пампушків і навіть більше можна скуштувати лише в одному місці!

Відтак, 7-9 січня другий рік поспіль на площі Ринок (північна сторона) під час VII Міського Свята Пампуха працюватиме «Пампухова хата» з найрізноманітнішими різдвяними смаколиками. 
 
«Уявити Свято Пампуха без пампушків неможливо. Ці солодкі символи Різдва є однією з дванадцяти страв Різдвяного столу, якими охоче ласують дорослі та малі. На святковому Ярмарку діятиме велика Пампухова хата, в якій пропунуватимуть пампушки з різними начинками. А ще розкажуть особливості їх приготування та повідають історію цієї смачної страви», – розповів директор VІI Міського Свята Пампуха Андрій Сидор.
 
Нагадаємо, відвідувачі минулорічного Свята Пампуха досхочу поласувати різдвяними смаколиками, адже з’їли понад 50 тис. пампушків.
 
Також Свято Пампуха збере на своїй сцені кращі вертепи Львова, які покажуть свої вистави та заспівають колядки, прославляючи народження Христа. Крім того, кожен вертеп змагатиметься за звання «найкращого». А ще на Святі проведуть конкурси на Наймилішого ангела, Найкапоснішого чортика, Найкращу господиню та Найшвидшого пампухоїда.
 
Традиційно діятиме і «Львівська Різдвяна пошта», за допомогою якої усі охочі отримають унікальну можливість надіслати оригінальні мистецькі листівки із побажаннями «Веселого Різдва!» у будь-яку точку планети!
 
 Свято Пампуха із року в рік перетворює площу Ринок у місце зустрічі родин і друзів, які з радістю продовжують святкування Різдва поза межами своїх домівок, діляться своїми традиціями і настроєм.
 
VII Міське Свято Пампуха знову подарує Різдвяну казку!