Замість центральної «йолки» у Києві будуть ялинки в районах

     266  

Завтра, 19 грудня, новорічні ялинки засяють майже в усіх районах столиці, – повідомили в прес-службі КМДА

Уже традиційно 19 грудня, на День святого Миколая, у столиці запалюють вогники на новорічних красунях. Долучитися до театралізованого святкового дійства цього року можна буде майже в кожному районі. Київська влада вирішила скасувати всі новорічно-різдвяні заходи в центральній частині міста, натомість тепер ялинки встановлять практично в кожному районі столиці.

Відтак у Шевченківському районі ялинка засяє завтра о 14.00 у парку імені Тараса Шевченка.

О 15.00 запалять ялинкові вогні в Печерському районі, на площі Слави.

Театралізоване вуличне дійство «Засвічення районної новорічної ялинки» за участю аматорських творчих колективів у Святошинському районі стартує о 16.00 за адресою: просп. Перемоги, 112.

Ялинка Подільського району засяє о 16.00 на Контрактовій площі. О цій же годині долучаться до урочистого засвічення новорічної красуні мешканці Деснянського району (просп. Маяковського, 29) та Дніпровського (парк Перемоги).

О 17.30 відбудеться театралізоване свято засвічення центральної районної новорічної ялинки «Новорічна зірка сяє – в Голосієво збирає!», яку встановлять на вул. Горького, 176.

Керівництво районних у місті Києві державних адміністрацій запрошує киян поринути у святкову атмосферу та долучитися до засвічення ялинок.