НРУ критично оцінив призначення нового голови Львівської ОДА

     199  

Львівська крайова організація Народного  Руху України поширила заяву з  приводу призначення нового голови Львівської ОДА

Подаємо текст  заяви повністю:

«Сьогодні, 31 жовтня 2013 року стало відомо  про призначення на посаду голови Львівської облдержадміністраціїодіозного керівника львівської міліції часів Кучми Олега Сала.

В першу  чергу, вважаємо за необхідне наголосити, що такий спосіб і частота зміни  керівництва Львівської обласної адміністрації  – раптово, кулуарно, без консультацій з громадськістю, без жодних пояснень свідчить про зневагу влади до свого народу. Тим більше,якщо йдеться про скандальну особистість, звинувачену  в намаганнях спотворити волевиявлення  громадян, зловживаннях владою та службовим становищем. Нагадаємо, що саме через це колишній головний міліціянт Львівщини був оголошений у міжнародний розшук. Саме в стінах Львівської обласної ради обранці дали згоди на взяття його під варту і притягнення до кримінальної відповідальності.

Уникнути ж покарання йому вдалось лише завдяки допомозі високих покровителів з Києва.

Ще одна «яскрава» сторінка його життєвого  шляху – похід на вибори у 2006 році за списком блоку «Народна опозиція»  відомої українофобки Наталії Вітренко, чи то з ідеологічними установками, чи просто шукаючи у списках порятунку від притягнення до криміналу.

Очевидно, у Києві вважають , що галичани повинні  призабути усі «заслуги» нинішнього голови ЛОДА, чи, вірніше було б сказати, нового генерал-губернатора Львівщини.

У жодної тверезомислячої  людини не виникає сумніву, що генерал  міліції з таким «послужним»   списком призначений сюди, аби  провести «зачистку» області до Президентських виборів. Опозиційні політики та місцеві  бізнесмени добре пам’ятають діяння представників МВС та податкової у передвиборчий час 10 років тому. Студенти тих часів пам’ятають неоковирні спроби підкидань вибухівки і тиск на ВНЗ з метою запобігти акціям протесту. Відтак, призначення цієї людини на посаду свідчить про бажання влади реалізовувати силовий сценарій на Львівщині під час виборів Президента.

Напередодні саміту «Україна – ЄС», що має відбутись  у листопаді, такі кроки лише підкреслюють неготовність влади відповідати  європейським стандартам прозорості та відкритості влади. Кулуарне призначення одіозних чиновників з кримінальним минулим не має нічого спільного з європейськими цінностями.

Відтак, закликаємо усі опозиційні сили та громадськість  Львівщини дати гідну оцінку цьому  кадровому призначенню».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Олега Сала
Представлення нового губернатора Львівщини відбулося під «свободівські» крики «ганьба»