Москаль про призначення Сала губернатором: «він тут довго не протримається»

     356  

Народний депутат України Геннадій Москаль вважає, що новопризначений губернатор Львівщини Олег Сало довго на новій посаді не протримається, адже львів’яни пам’ятають його як інквізитора і посіпаку

«Львів’яни добре знають, хто такий Сало. Це не найкраща кандидатура, яка могла б бути у цій ситуації. Усі здивовані. Я пам’ятаю «послужний список», що він робив на виборах 2004-2005 року. Я був якраз у Львівській області. І подивився, що різниця між 2-им і 3-ім туром становила одну тисячну відсотка, то невже за оцю одну тисячну відсотка треба було наробити стільки дурниць, щоб залишитись в пам’яті галичан якимось інквізитором і посіпакою», – зазначив нардеп, якого цитує «Новий погляд».

Г. Москаль розцінює указ Президента про звільнення Шемчука і призначення Сала як кадровий голод у державі. При цьому нардеп переконаний, що довго новопризначений губернатор на посаді не пробуде.

«Я не можу сьогодні спрогнозувати, що ця людина довго пропрацює на посаді губернатора. По-перше, обласна рада повністю опозиційна до нинішнього президента і нинішньої влади, як і міська влада, районні ради… Дай Бог опозиції єдності і розуму», – коментує Геннадій Москаль.

При цьому нардеп висловив сумніви. «Не можу ніяк второпати, що Сало може зробити для Львівщини. Я, чесно кажучи, не думаю, що Президент його знав і з ним особисто знайомий. Прийде час і відповідальність ляже на тих, хто його на цю посаду Президентові рекомендував», – поділився прогнозами нардеп.

Водночас для Геннадія Москаля видається смішним, що Шемчука призначено радником Президента. «Це така посада – «не приший кобилі хвіст». Що він буде Президентові радити? Як Юлю визволяти з в’язниці? Якщо Шемчук при всій його толерантності, вихованості і культурності не справився, не знаю, хто з цією посадою може справитись. Для мене призначення Сала – це кара для галичан», – розповів Геннадій Москаль.

Також нардеп зазначив, що Олег Сало є абсолютно конфронтаційною кандидатурою.

Тим не менше нардеп радить львівським ЗМІ заливати за комір новопризначеного губернатора сало. «У Львівщину прийшло «щастя». Такої одіозної фігури бракувало в області. Але львівські ЗМІ – це не ті раби, і думаю, буде кому залити сала Салові за шкуру. Ніщо так не згуртовує людей як спільний ворог. Тому вітаю львів’ян із днем згуртованості!», — заявив Москаль.