Сільський голова сам себе преміював

     586  

Сільського голову в Дрогобицькому районі підозрюють у незаконному нарахуванні собі майже 20 тисяч гривень премій, – повідомила прес-служба прокуратури Львівської області

Прокуратура оголосила йому про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, тобто у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

У процесі досудового розслідування встановили, що посадовець із 2010 по 2013 роки умисно, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів заволодів бюджетними коштами. Зокрема, видав низку розпоряджень про своє преміювання як сільського голови.

До прикладу, в 2010 році він видав розпорядження «Про преміювання працівників апарату сільської ради та її виконавчого комітету до Дня самоврядування» та про своє преміювання як сільського голови в розмірі 1000,00 грн; аналогічне розпорядження видано в 2011 році, де премія сільського голови становила 1500,00 грн.; розпорядження у 2012 «Про преміювання до Дня самоврядування» про своє преміювання в розмірі 2000,00 гривень; крім того, відповідно до розпорядження сільського голови в 2010 році «Про надання відпустки сільському голові» йому виплатили матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу, який становить 2328,00 грн., тощо.

У подальшому бухгалтерія на підставі цих розпоряджень нарахувала та виплатила посадовцеві за вказаний період премії, а також матеріальну допомогу, на загальну суму 19812 грн., якими останній заволодів, тим самим спричинивши збитки місцевому бюджету.