У прокуратурі Львова зрозуміли, що антикорупційні заходи треба посилювати

     317  

Цьогоріч правоохоронці Львова скерували до суду всього-на-всього 2 кримінальні провадження за фактами корупційних діянь

Судами розглянуто 4 протоколи стосовно посадовців, які вчинили корупційні адміністративні правопорушення. Водночас, за документами  прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 17 службових осіб органів влади та контролю, повідомляє прес-служба прокуратури Львова.

Зважаючи на такі результати, прокуратура Львова поставила перед правоохоронними  органами міста завдання щодо активізації реагування на кримінально-карані корупційні правопорушення, насамперед у державних органах виконавчої влади та державного контролю.

Поряд з цим, критиці піддано роботу органів місцевого самоврядування, які неналежно виконують надані законодавством повноваження стосовно профілактики корупційних проявів.

Зокрема, Львівською міською радою затверджено комплексну програму профілактики злочинності у місті, однак її положення, зокрема й щодо  зменшення корупційних проявів, створення прозорої системи прийняття і виконання управлінських рішень, належно не реалізовуються.

У зв’язку з цим за результатами координаційної наради, яка відбулася сьогодні за участі керівників органів внутрішніх справ та органів місцевого самоврядування, розроблено низку заходів для посилення та удосконалення взаємодії правоохоронних органів Львова у протидії та запобіганні корупційних правопорушень.