Skype підтвердив, що розробляє відеодзвінки у 3D

     297  

Обговорення такої опції розпочалося у квітні цього року

Як інформує інтернет-ресурс Бі-Бі-Сі Україна, про це один з керівників компанії повідомив в ексклюзивному інтерв’ю ВВС з нагоди 10-річчя Skype
 
Обговорення такої опції розпочалося у квітні, коли компанія опублікувала рекламу, де заявила, що хоче знайти спосіб створювати двійників для тих робітників, які не можуть особисто приїжджати на зустрічі.
 
Корпоративний віце-президент Microsoft, який курує Skype, Марк Джиллет, однак, зауважив що, можуть пройти роки, поки ця технологія буде запущена.
 
Крім того, невідомо, коли 3D-камерами зможуть обладнати мобільні телефони.
 
У компанії кажуть про інтерес громадськості до технології 3D, про що свідчать продажі телевізорів та комп’ютерних моніторів, здатних її підтримати. Але пристрої, які би могли ретранслювати таке зображення під час відеодзвінків все ще не існують.
 
Skype зараз працює над тим, як вдосконалити камери на комп’ютерах і як налаштувати їх, щоб передавати таке зображення.
 
Рішення компанії може вдихнути нове життя у формат 3D, популярність якого зараз трохи спадає.
 
Пан Джиллет відмовився коментувати нещодавні витоки секретних документів, де йдеться про те, що Національна агенція з безпеки у США переглядала відеодзвінки, здійснені через Skype, починаючи з липня 2012 року. 
 
Microsoft раніше заявляв, що не здійснював ніяких змін після придбання Skype, які би уможливили більший доступ уряду до інформації користувачів.