М’ясна афера: арешти тривають

     415  

Зловмисники продали кілька сотень тонн конини під виглядом яловичини

Британська поліція затримала двох осіб, підозрюваних у продажу конини під виглядом яловичини. Про це повідомляє «Лента.ру»

Чоловікам інкримінують злочинну змову з метою обману. Поліція провела низку обшуків у приватних будинках і комерційних організаціях по всій Британії. 

Раніше, в травні, в Нідерландах був заарештований трейдер Віллі Селт, що займається гуртовою торгівлею м’ясом та очолює компанію Willy Selten. Разом з ним був заарештований виконувач обов’язків директора компанії. Обидвох звинуватили в продажі 300 тонн конини під виглядом яловичини. Ще один нечистий на руку торговець м’ясом був арештований в Нідерландах на початку березня. За продаж конини під виглядом яловичини його засудили до штрафу в 50 тисяч доларів США і ув’язнення на шість місяців. 

Нагадаємо, що скандал з кониною розпочався в Європі в січні 2013 року, після того як у Британії та Ірландії в продуктах з яловичини виявили кінську ДНК. Пізніше конину виявили в м’ясних продуктах більш ніж в 10 країнах Євросоюзу. 

Про шкоду для здоров’я продуктів з кониною нічого не повідомлялося. Тим не менш, такі продукти були вилучені з продажу, а контролюючі органи стали ретельніше стежити за поставками м’яса.