Львівська область отримає 85 нових «швидких»

     291  

Про це під час ознайомлення з роботою служби екстреної медичної допомоги Львова повідомила вчора міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, інформує прес-служба Львівської ОДА

Нові автомобілі Львівщина отримає до кінця першого кварталу 2014 року. «Відповідно до чинного законодавства, ми маємо оновлювати у цьому році парк автомобілів екстреної швидкої медичної допомоги. Держава в попередньому місяці виділила близько мільярда гривень для того, аби почати оновлення парку автомашин. Львівська область до кінця 2013 року і у першому кварталі 2014 року отримає 85 нових «швидких», – розповіла міністр охорони здоров’я України.

Раїса Богатирьова позитивно оцінила роботу, яку виконала місцева влада і департамент охорони здоров’я Львівської ОДА щодо впровадження Єдиної диспетчерської служби швидкої медичної допомоги.

 «Я задоволена темпами зміни організації надання екстреної медичної допомоги в регіоні і вважаю, що спеціалісти, які тут працюють, своїм ентузіазмом і професійним рівнем здатні забезпечити сьогодні виконання на 100% усіх вимог Закону України «Про екстрену медичну допомогу». Приміщення готове, і зараз, відповідно до Національного проекту щодо вчасної медичної допомоги, тут необхідно встановити обладнання. Переконана, до кінця цього року ми зможемо у Львові мати єдину диспетчерську службу, яка працюватиме за всіма новими стандартами та вимогами», – підсумувала Р. Богатирьова.