Як користуватися пільгами на електроенергію

     286  

Сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міськради перебуває майже 154 тисячі осіб, які мають право на пільги

Про це повідомила начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат ЛМР Леся Дронь. Прес-служба Львівської міської ради наголошує, що Управління соціального захисту міськради вчергове роз’яснює норми користуванням пільгами за спожиту електроенергію. 

Зокрема, пільга надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1996 року №879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати» в межах таких норм:

у міських населених пунктах в будинках (крім будинків, які обладнано стаціонарними електричними плитами та електроопалювальними установками), – у розмірі 75 кВт/год. на сім’ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі якщо обидва члени сім’ї мають право на знижку, і додатково 15 кВт/год. на кожного іншого члена сім’ї, а також осіб, які не належать до членів сім’ї пільговика, але зареєстровані і проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати, але не більш як 150 кВт/год. на місяць. 

у міських населених пунктах у будинках, які обладнано стаціонарними електричними плитами, – у розмірі 100 кВт/год. на сім’ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі якщо обидва члени сім’ї мають право на знижку, і додатково 25 кВт/год. на кожного іншого члена сім’ї, а також осіб, які не належать до членів сім’ї пільговика, але зареєстровані і проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати, але не більш як 200 кВт/год. на місяць. 

у сільських і міських населених пунктах у будинках, обладнаних електроопалювальними установками, – 28 кВт/год. на 1 кв метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період з розрахунку 21 кв метр опалюваної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв метра на сім’ю, але не більше загального розміру опалюваної площі.

«Сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебуває майже 154 тисяч осіб, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільги», – повідомила начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.