У Львові відкривають фотовиставку, присвячену безпритульним чотирилапим

     322  

На виставці закликатимуть відповідально ставитися до тварин

У Львові відкривають виставку, присвячена проблемам безпритульних котів і собак. Фотовиставка «Чотири лапи» має на меті закликати людей відповідально ставитися до тих, кого приручили. Відкриття виставки – сьогодні в Палаці мистецтв на вул. Коперника, 17. Триватиме вона до 18 серпня. Вхід вільний. На виставці можна буде зробити благодійний внесок на стерилізацію тварин і відкриття в місті спеціального центру стерилізації.

«Ми закликаємо людей не викидати чотирилапих на вулицю. Більшість безпритульних тварин опинилися на вулиці з вини своїх безвідповідальних господарів. Дорослих тварин слід стерилізувати, щоб потім не викидати на вулицю новонароджених», – зауважила Марина Путіліна, представник Західноукраїнського товариства захисту тварин.

На виставці представлені фотографії тварин, яких уже немає, тварин, підібраних із вулиць і врятованих, а також щасливих тварин, яких не викидали. Авторами є професійні фотографи і волонтери Товариства захисту тварин, зокрема Анна Шабаковська, Юстина Занько, Роман Барабах, Володимир Гриневич, Олексій Дуванов, Олена Пліщенко, Юрій Шипунов.