Ректора-хабарника приведуть до суду примусово

     311  

Печерський райсуд Києва постановив застосувати примусовий привід Петра Мельника, підозрюваного в отриманні хабара, на судове засідання 1 серпня

Це сталося після того, як ректор Податкового університету вкотре не з’явився до суду. За словами адвоката, нині він перебуває в реанімації і його готують до операції, та до якої саме – захисник не уточнив.

Натомість прокуратура заявила, що Мельник ухиляється від участі у судовому засіданні, симулюючи важкий стан свого здоров’я. «До приходу лікарів з МОЗу Мельник ходив по палаті і приймав їжу, – сказав слідчий Олег Зайцев, якого цитує УНІАН. – Коли спеціалісти з МОЗу прийшли до нього, він відмовився від огляду, спираючись на важкий стан його здоров’я. В такому разі лікарі не можуть проводити медичний огляд Мельника, навіть після зобов’язання суду».

Між тим слідчий також зауважив: у довідці, які надали суду захисники Мельника, немає жодної інформації про те, що підозрюваного готують до операції. Крім того, за його словами, лікарі Ірпінської центральної клінічної лікарні, куди вчора ввечері привезли Мельника, не підтвердили необхідність проведення Мельнику операції.

Слідчий також наголосив, що під час затримання Мельника не могли втримати троє співробітників правоохоронних органів.