Поляків заспокоїли: на українських АЕС все спокійно

     209  

ДП НАЕК «Енергоатом» повідомляє, що інформація стосовно аварії на одній з українських АЕС, яку було розповсюджено в соціальних мережах Польщі та ретрансльовано українськими та закордонними ЗМІ, не має під собою жодних підстав

Десять енергоблоків українських АЕС працюють в штатному режимі, чотири знаходяться у плановому ремонті. Енергоблок № 2 Запорізької АЕС до 1 серпня в резерві. Радіаційна, протипожежна та екологічна обстановка на промислових майданчиках АЕС в межах норми.

«Підкреслюємо, що підвищення безпеки ядерних об’єктів — напрям, якому приділяється постійна увага. Зокрема 30 липня на Рівненській АЕС підбито підсумки багаторічного партнерства з європейськими країнами у сфері ядерної енергетики за участі представників Єврокомісії.

Ми закликаємо представників преси більш уважно ставитись до повідомлень у соцмережах та у разі потреби звертатися за інформацією до ДП НАЕК «Енергоатом», – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, учора польські ЗМІ оприлюднили новину про те, що на одній з українській АЕС сталася аварія, що спричинило безпідставну паніку.

Джерело: УНН