Чехія остаточно відмовилася прихистити українську порнозірку

     242  

Утім жінка ще має шанс залишитися в цій країні

Чеські засоби інформації повідомили сьогодні, що Вищий адміністративний суд Чехії тиждень тому остаточно відмовив у наданні притулку колишній українській порнозірці Анастасії Гришай, відомій також як Анастасія Гаґен, і трьом її малим синам, – інформує радіо «Свобода».

Згідно з цими повідомленнями, вчора вона вже отримала в паспорт виїзну візу, за якою зобов’язана залишити терени Чехії протягом 30 днів. Проте, як пише чеська преса, вона має ще один шанс – подати прохання про право на постійне мешкання і про те, щоб на час розгляду вимогу її виїзду відклали.

До Вищого адміністративного суду Анастасія Гришай звернулась після того, як на початку березня суд у Празі втретє відмовив їй у наданні притулку.

Разом із трьома дітьми вона зараз живе завдяки доброчинній матеріальній підтримці окремих чеських громадян та організацій. Зокрема, об’єднання Berkat закликає небайдужих допомогти зібрати для потреб її родини суму в перерахунку 750 доларів США для оформлення страхування, необхідного для розгляду заяви Гришай про надання їй права на постійне мешкання в Чехії.

За словами А. Гришай, вона не може повернутись в Україну, оскільки боїться, що в неї як у колишньої порноакторки можуть відібрати дітей до дитячого будинку, а її саму ув’язнити.