У Новій Зеландії чоловіку відмовили у візі через зайву вагу

     278  

Південноафриканському кухарю, який мешкає у Новій Зеландії, відмовили у продовженні візи, бо він “занадто огрядний”

Міграційний орган Нової Зеландії заявив, що Альберт Буїтенуї, який важить 130 кг, не відповідає “прийнятним стандартам здоров’я” – про це повідомляє BBC. Тепер чоловікові загрожує видворення з країни попри те, що зараз він важить на 30 кг менше, ніж шість років тому, коли переїхав до новозеландського міста Крістчерч.

Нова Зеландія потерпає від одного з найвищих серед розвинених країн рівнів ожиріння. Зайву вагу тут має майже третина населення. Пан Буїтенуї та його дружина Марта переїхали з Південно-Африканської Республіки до Крістчерча у 2007 році, тоді чоловік важив 160 кг. Як розповідає його дружина, до нинішнього моменту його річну робочу візу поновлювали з “дуже незначними проблемами”. Жінка також додає, що раніше ніхто не згадував про вагу Альберта Буїтенуї чи стан його здоров’я, хоча раніше він важив більше.

Натомість на початку травня подружжю сказали, що їм відмовили у робочих візах через вагу пана Буїтенуї. Подружжя оскаржило це рішення, звернувшись до міністра імміграції Нової Зеландії, апелюючи до втрати ваги паном Буїтенуї. Речник відомства заявив, що заявку пана Буїтенуї відхилили, оскільки його надмірна вага значно підвищує ризик ускладнень для його здоров’я включно з діабетом, гіпертонією та серцевими проблемами.

Фото: ВВС