Сьогодні в Україні – День молоді

     306  

День молоді в Україні святкують в останню неділю червня

Свято встановлене відповідно до Указу президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 «Про День молоді» – «на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

Прем’єр Микола Азаров привітав українців з Днем молоді, зазначивши, що це свято є особливим, «бо молодість – відповідальна пора, коли людина ухвалює свої перші рішення, які потім можуть вплинути на все життя, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху». М. Азаров побажав молодим людям «завжди йти до перемоги та досягати поставленої мети».

«Уряд розраховує на Ваші знання, інтелект, наполегливість, завдяки яким ми зможемо побудувати могутню Україну, якою пишатимуться наші нащадки. Чекаємо від Вас нових ідей, нестандартних рішень, які сприятимуть піднесенню економіки та підвищенню життєвого рівня громадян», – зазначено у привітанні.

У День молоді в країні відбуваються різноманітні змагання, забави концерти та інші цікаві заходи. Зокрема, у Львові до Дня молоді вчора організували квест «Не пий! Стрибай!» – суміш трекінгу з елементами спортивного орієнтування та логічного мислення.

Сьогодні в рамках святкування Дня молоді в парку імені Богдана Хмельницького відбудуться змагання з алтимату (фризбі), форбол (хокей на траві). Увечері ж виступлять молодіжні гурти «НаВиворіт», «Цвіт життя», «Дзвони сонця», «Шосте чуття», «Fire Jam», «Laurdes», пройде конкурс «Кращий батяр» та «Краща краля». На завершення святкувань у небо запустять повітряні ліхтарики.