До Львова прилетіла делегація Клубу любителів старовинної авіації Air Squadron

     345  

Сьогодні, 30 червня, в Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького приземлилися 29 літаків Клубу любителів старовинної авіації Air Squadron, одним з яких, Pilatus PC XІІ, до нас прибув принц Майкл Кентський

Біля трапу літака принца Майкла Кентського зустріли голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник Львівського міського голови Василь Косів, – інформує прес-служба ЛОДА.

Також у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького приземлилися літаки Juliette (принц Майкл Кентський), Whiskey, Alfa, Bravo, Charley (винищувачі), Lima (біплани).

Під час брифінгу для ЗМІ Віктор Шемчук зазначив, що Україна стає більш відкритою для Європи і для світу: «Недавно ми приймали автоперегони з Пекіна до Парижу, а сьогодні приймаємо не лише принца Кентського, який розпочав свій візит в Україну з відвідин Львова, а й дуже багатьох людей, які опікуються розвитком авіації в світі. Це люди, яким уже немало років, але серед них є три керівники військово-повітряних сил Великобританії, також серед членів клубу є ті, хто зацікавлений розвитком авіації в світі, а ще – люди, які робили спочатку свій бізнес, своє ім’я, а після цього займаються величною справою – розповсюдження ідеї перельотів, ідеї розвитку авіації на всій планеті».

У рамках візиту до Львова для принца Кетського та членів клубу сьогодні заплановано екскурсію Львівським національним академічним театром ім. М. Заньковецької. Гості з Великобританії переглянуть художню постановку «Карміна Бурана». А завтра, 1 липня, члени екіпажів перелетять до Києва.