Тимошенко оперуватимуть? Вона боїться…

     262  

Лікарі берлінської клініки «Шаріте» не виявили відчутного поліпшення стану здоров’я екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, лікуванням якої у центральній клінічній лікарні Укрзалізниці у Харкові вони керують. Про це на брифінгу після проведення огляду пацієнтки сказав голова правління клініки «Шаріте» Карл Макс Айнхойпль

«На жаль, ми не спостерігаємо прогресу в поліпшенні стану пані Тимошенко. І тому сьогодні разом з українського колегами розглянемо, які заходи потрібно застосовувати в майбутньому», — сказав Айнхойпль. За його словами, через півтора року після початку захворювання Тимошенко німецькі спеціалісти пропонують застосування інвазійної терапії. «Ми говоримо в цьому випадку про стереотактичні заходи, але також і про можливість оперативного втручання», — зауважив Айнхойпль. Він зазначив, що можливість використання таких заходів обговорюватимуть із самою пацієнткою та її адвокатами, після чого ухвалять рішення.

Айнхойпль наголосив, що Тимошенко зараз відчуває сильний страх, і це заважає процесу реабілітації. «Як і раніше, пані Тимошенко відчуває сильний страх. І саме цей страх значною мірою ускладнює лікування цього хронічного захворювання, ускладненого больовим синдромом», — сказав Айнхойпль. Проте він відзначив, що сьогодні німецькі спеціалісти мали змогу поспілкуватися з Тимошенко без присутності наглядового персоналу та не під відеокамери. «Ми розглядаємо ці зміни, як правильне, гуманне рішення», — сказав лікар. Він також зауважив, що українські фахівці дуже зацікавлені у процесі лікування Юлії Тимошенко та ефективно співпрацюють з лікарями клініки «Шаріте». Айнхойпль додав, що сьогодні висновок лікарів Тимошенко обговорюватимуть з українськими колегами та зі самою пацієнткою, після чого буде підписано, а потім ухвалено подальші кроки лікування Тимошенко.

За матеріалами УНІАН

Фото: podrobnosti.ua